Вівторок, 22.08.2017, 18:48
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість

Я, Борис Кривко, голова Трускавецької міської громадської організації "Рада старійшин", щиро вітаю Вас на нашому веб-сайті !


Меню нашого сайту

постійно змінюється.

Разом з Вами ми зробимо

цей сайт ще кращим...

Просимо подавати свої

пропозиціі, побажання

та слушні поради.

Будемо дуже вдячні...


Форма входуOnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зараз з нами:
Нас відвідували:

Umirs.com TOP 100


лічильник відвідувань


Напишiть нам свого листа:

Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:Увага!

Трускавецька міська

організація

"Рада старійшин"

розпочинає роботу

по підготовці

до міського віче -

"Врятуй

українську мову",

яке буде проведено

спільно з усіма

патріотично

налаштованими

партіями нашого міста

та громадськими

організаціями.


Дуже сподіваємось

на вашу підтримку,

шановні

трускавчани!


Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 6

До 80-річчя з дня народження Ореста Мацюка


До 80-річчя з дня народження видатного трускавчанина, вченого зі світовим іменем, доктора історичних наук, професора, директора Центрального державного історичного архіву України у Львові світлої пам’яті Ореста Мацюка (1932 – 1999 рр.) у Народному домі відбулася урочиста академія. 

Захід проведено з ініціативи ГО «Рада старійшин» за підтримки та безпосередньої участі міської ради. 
Вів академію Іван Сварник – науковець, директор Центральної наукової бібліотеки у Львові та Іван Скибак – трускавецький краєзнавець, співавтор (разом з О. Мацюком) історичного нарису з історії Трускавця. 

В академії взяли участь відомі львівські науковці, зокрема письменник-перекладач Андрій Содомора, доктор іст. наук Богдан Якимович, канд. юрид. наук доцент Михайло Мацько, а також вдова та внучка Ореста Мацюка. 

З подячним словом виступив голова ГО «Рада старійшин» Борис Кривко. 
Міський голова Руслан Козир подякував організаторам за підготовлений захід, виявив бажання долучитися до перевидання книги про О. Мацюка «Нескінченна подорож», а також підтримав ідею встановлення меморіальної дошки на будинку, в якому жив у Трускавці Орест Мацюк. 

http://truskavets-city.gov.ua
- - - - - - - - - - x - - - - - - - - - -
Влада і громадська організація: можливості співпраці

На звітно-виборні збори ГО «Рада старійшин», що проходили у Народному домі, прийшли, на запрошення організації, міський голова Руслан Козир, секретар ради Петро Шумин та заступник міського голови Юрій Яворський.

На зборах піднімалися питання перспективи діяльності організації, вшанування визначних постатей Трускавця (Ореста Мацюка, Михайла Галя), говорилося про проблеми міста та роль громадських організацій у їх вирішенні. Усіх присутніх було запрошено 24 червня на відзначення 80-річчя Ореста Мацюка. Також збори вирішили провести загальноміський мітинг на захист державної мови.

Міський голова подякував організаторам за запрошення взяти участь у зборах. Підкреслив роль громадських організацій у житті суспільства, назвав її визначною.Також міський голова поділився деякими своїми міркуваннями з приводу відсутності в Україні досвіду функціонування громадських організацій, механізму їхнього впливу на владу. Що стосується співпраці з громадськими організаціями, то, на думку міського голови, тут не має бути жодних обмежень, влада є відкрита для будь-кого, і серед пенсіонерів є багато професіоналів, які можуть дати корисну пораду.

Міський голова зупинився на кількох найголовніших аспектах розвитку міста, торкнувся такої проблеми, як експлуатація родовища «Нафтусі». На його думку, громада має отримувати якісь дивіденди або інші винагороди за використання найбільшого свого багатства. Щоб це реалізувати, ЗАТу запропоновано для підписання угоду про співпрацю, наразі відповіді немає. 

Немало уваги у своєму виступі міський голова приділив курортному парку, роботі, яка там уже проводиться, і що ще заплановано, проблемам з веденням господарської діяльності у парку – природоохоронній зоні. При цьому Руслан Козир сказав, що завдання громадської організації – захист інтересів міста, в даному випадку, захист парку як природоохоронної зони. У цьому роль громадської організації важко переоцінити.

У питаннях, звернених до міського голови, людей хвилювали в основному нові тарифи, можливості їх зниження, піднімалися і питання води, пасажирських перевезень, незаконної забудови у місті та інші. На всі питання міський голова дав відповіді.Використані матеріали: ТІТ та http://truskavets-city.gov.ua